Nie marnuj czasu!
501 00 72 68
Umów się z nami!
501 00 72 68
Zadzwoń!
501 00 72 68
Przyjedziemy do Ciebie!
501 00 72 68

Spełnia wymagania kasy fiskalnej online


Kasy fiskalne online Rybnik – staje się to obowiązkiem i nie da się tego obejść - obowiązek kasowy jest już obowiązkowy i dotyka praktycznie wszystkich przedsiębiorców.
Ale nie martw się, nie musisz kupować drogiego sprzętu, jeśli chcesz kupić kasę. Opracowaliśmy niedrogie rozwiązanie, które jest łatwe i wygodne w użyciu: Kasy fiskalne online POSNET, ELZAB, DATECS i EDATA-FAREX spełniają nowe wymogi prawne dla kas fiskalnych w Polsce. Twoja firma jest dobrze przygotowana, możesz się zrelaksować. Łatwe w obsłudze i niedrogie, zgodne z wymogami prawnymi i stanowiące cenny wkład w księgowość, kontroling i zarządzanie danymi klientów we własnej firmie. Centrum danych w Polsce Twoje dane są dobrze chronione.
Kasy fiskalne online POSNET, ELZAB, DATECS i EDATA-FAREX działają w centrum danych w Polsce, które jest wyposażone zgodnie z najnowocześniejszymi standardami bezpieczeństwa i wysokiej jakości infrastrukturą, a tym samym oferuje najwyższy poziom niezawodności.

Kasy fiskalne online Rybnik są zabezpieczone przed manipulacją.Kasa fiskalna online jest odporna na manipulacje.

Dzięki POSNET, ELZAB, DATECS i EDATA-FAREX masz nie tylko elastyczne rozwiązanie online, które możesz zabrać ze sobą wszędzie.
Kasa fiskalna online jest również odporna na manipulacje i dzięki temu jest już zgodna z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa kas. Wchodzi on w życie w i określa techniczne zabezpieczenia. Szybko i łatwo:
Zarejestruj się - Konfiguracja - Do kasy System kasy fiskalnej jest szybki i łatwy - nie trać czasu na szkolenie siebie i swoich pracowników! Oprogramowanie online można obsługiwać intuicyjnie za pomocą dotyku.
Wystarczy tylko raz zarejestrować się online. Zaraz po tym możesz zacząć zarabiać na swojej kasie. Jeśli nadal masz jakieś pytania, dostępna jest pomoc na miejscu w Twojej firmie i opcjonalnie pomoc telefoniczna. Gwarantujemy jakość i wiedzę branżową

Jakość i znajomość branży Jeśli chcesz kupić system kasowy, zaufaj POSNET, ELZAB, DATECS i EDATA-FAREX - ekspertom z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy niezawodnym partnerem w zakresie zarządzania towarami i systemów kasowych w Polsce od 25 lat. Tecom posiada bogate know-how w handlu detalicznym i może zaoferować Państwu wysokiej jakości rozwiązania.
Kasy fiskalne online Rybnik: Rozwiązania dla wszystkich branż
Rozwiązania dla wszystkich branż - idealnie nadaje się do wielu branż w sektorze handlu detalicznego i usług.
Ułatwione rozliczenia - można rozszerzyć w razie potrzeby. Możliwość rozbudowy jest dostępny dla różnych metod płatności, takich jak gotówka, bankomat lub karta kredytowa. Klient może również mieszać sposoby płatności. Możesz również połączyć swoją kasę online z drukarką, drukarką pokwitowań lub skanerem. Pełne bezpieczeństwo danych
Dzięki kasie online POSNET, ELZAB, DATECS lub EDATA-FAREX nigdy nie stracisz orientacji.
Rejestruj wszystkie dane swoich klientów za pomocą kasy fiskalne online Rybnik:
drukuj dzienny raport kasowy wieczorem lub twórz statystyki, takie jak statystyki sprzedaży lub zysku brutto w dowolnym momencie! Twoje dane są zawsze bezpieczne. Więcej funkcji
POSNET, ELZAB, DATECS lub EDATA-FAREX to idealne rozwiązanie na przykład dla małych firm handlowych, usługodawców, fryzjerów, rzemieślników lub studiów paznokci, które zarządzają bez zarządzania magazynem i wymagają prostego zarządzania artykułami i danymi podstawowymi. Jeśli potrzebujesz bardziej wyrafinowanych funkcji, takich jak tworzenie zamówień i dowodów dostawy lub zarządzanie voucherami, jeśli potrzebujesz złożonych pozycji, takich jak zestawy lub pozycje rabatowe i chcesz mieć interfejs do terminala płatniczego to zalecamy kontakt telefoniczny z Nami!

Z Tecom otrzymujesz więcej niż zwykłą kasę. Możesz rozliczyć rachunki w kilka sekund, możesz umówić się na spotkania do rezerwacji oraz zarządzać swoimi klientami i pracownikami. Po podłączeniu do drukarki pokwitowań możesz w kilka sekund drukować pokwitowania, w tym swoje logo. Potwierdzenia nie są automatycznie drukowane, ale można je również przesyłać pocztą elektroniczną. W ten sposób oszczędzasz zasoby i chronisz środowisko. Księgowość nigdy nie była łatwiejsza niż z kasą Tecom. Możesz liczyć banknoty i monety oraz łączyć klasyczną księgowość z inteligentną logistyką w zabawny sposób. Możliwe są również interfejsy do urządzeń zewnętrznych i obsługa sprzedaży z wykorzystaniem różnych metod płatności, takich jak vouchery, płatności gotówką lub kartą kredytową. Korzystając z Tecom, oferujesz swoim klientom najlepszą obsługę.

Kasy fiskalne Online Rybnik

Potrzebujesz kasy fiskalnej jako właściciel małej firmy lub średniej wielkości firma? Funkcje są zróżnicowane i specyficzne dla branży. Jeśli potrzebujesz pomocy przy konfiguracji, nasza bezpłatna pomoc jest dostępna przez e-mail lub telefon. Po prostu powiedz nam, jak chcesz pracować w swojej firmie iw jakim rozmiarze powinna pracować w przyszłości Twoja kasa fiskalna. Nasi doświadczeni eksperci w zakresie austriackich systemów POS z przyjemnością doradzą Ci osobiście i pomogą znaleźć idealne rozwiązanie POS.

Kasy fiskalne Online Rybnik - Design

Era dużych i niezgrabnych kas fiskalnych już dawno minęła. Zarówno klienci, jak i sprzedawcy cenią sobie proste projekty i subtelne rzędy sklepów, w których uwagę przykuwają produkty, a nie kasa. Korzystając z elektronicznej kasy fiskalnej, do wypłaty wystarczy komputer, smartfon lub tablet. Jeśli jesteś zajęty czymś innym, możesz po prostu schować urządzenie do szuflady.