Nie marnuj czasu!
501 00 72 68
Umów się z nami!
501 00 72 68
Zadzwoń!
501 00 72 68
Przyjedziemy do Ciebie!
501 00 72 68

Decydując się na zakup kasy fiskalnej przede wszystkim należy pamiętać o konieczności zgłoszenia tego faktu w Urzędzie Skarbowym. Po nabyciu sprzętu przedsiębiorca uzyska numer urządzenia, który należy umieścić w widocznym miejscu, najlepiej na jego obudowie.

U nas znajdą Państwo kasy fiskalne renomowanych producentów, takich jak Posnet, Elzab, Datecs, czy Emar tworzących sprzęt funkcjonalny, wydajny i jednocześnie niezwykle designerski. Asortyment złożony jest z m.in. urządzeń online, które od 2020 roku są obowiązkowym wyposażeniem na przykład warsztatów samochodowych. Z kolei w przeciągu zaledwie trzech lat, tego typu sprzęt będzie wymagany już we wszystkich firmach.

Wśród propozycji umieściliśmy egzemplarze stacjonarne lub mobilne. Ich ergonomiczne konstrukcje umożliwiają ustawienie ich w nawet niewielkich miejscach lub pozwalają na wygodne zabranie ich ze sobą do klienta. Oferowane przez nas produkty zróżnicowane są pod względem m.in. wielkości bazy towarowej, odporności na uszkodzenia mechaniczne, czy też sposobu obsługi. Wszystko po to, by prowadząc działalność w branży gastronomicznej, motoryzacyjnej, budowlanej, czy odzieżowej mogli Państwo dobrać kasę fiskalną dostosowaną idealnie do potrzeb swojej firmy.